10. 11. 2018

Ochranné sítě

Ochranné sítě proti holubům a ptactvu

Ochranné sítě mají všestranné použití. Ochrání budovy před nálety holubů, zamezí pádu domácích zvířat z balkónů. Lze jimi zakrýt a ochránit památkové objekty, nezastřešené dvory či nádvoří.

Ochranné sítě proti holubům a ptactvu se dodávají v několika barevných a velikostních variantách. Nejžádanější ochranné sítě sítě jsou v bílé, béžové, zelené či černé barvě. Velikost ok a síla provázku se mění podle účelu použití.

Do tělocvičen a na sportoviště instalujeme záchytné sítě. Jsou vyrobeny z vysokopevnostního polypropylenu. Tyto sítě je možné dodat v jednobarevném a dvoubarevném provedení. Na venkovní sportoviště je vhodná bezuzlová síť s vložkou z ušlechtilé oceli. Dobře tlumí hluk při kontaktu s míčem a je zničitelná pouze mimořádnou silou. Slouží i jako ochrana proti vandalismu.

Ochranné sítě proti holubům a ptactvu lze vyrobit na míru. Podle účelu použití je dodáváme volně střižené nebo se zpevněným krajem.

Montáž ochranných sítí provádíme pomocí hliníkového lešení, montážní výsuvné plošiny nebo horolezecké techniky. Sítě upevňujeme i do zateplovacího systému speciální kotvící technikou.
Námi dodávané sítě vykazují dlouholetou trvanlivost – minimálně 10 let. Sítě jsou UV stabilní, což zajišťuje delší trvanlivost materiálu na slunečním světle. Použití nerezového lanka podpoří danou životnost sítě. V případě, že není možné za nějakého důvodu použít ochrannou síť, může se jako alternativa použít hrotový systém.

Dodací lhůta ochranných sítí je 2 – 3 týdny od objednání. Při expresním dodání sítí je účtována přirážka.